Epilasyon
Buz Başlıklı Epilasyon

Bay ve Bayanlara uygun epilasyon yöntemlerinden biri ile uygulama yapılmaktadır. Konusunda Uzman, Diplomalı, Profesyonel ve Deneyimli Personeli ile HAS GÜZELLİK SALONU' nda aradığınız hizmeti fazlasıyla bulacaksınız. Cilt Rengine ve Kıl Yapısına bağlı olarak kısa sürede sonuç alacağınız çözümler için arayınız. İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm ... Günümüzde milyonlarca insan yüzlerindeki ve vücudunun çeşitli bölgelerindeki tüylerden şikâyet etmektedir. Özellikle 18–25 yaşları arasındaki kadınların %15’inde yoğun tüylenme görülür. Bunun yanında vücudundaki tüylerden şikâyet eden erkeklerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Epilasyon çok yönlü, tıbbi ve ciddi bir uzmanlık alanıdır. Bu alandaki hızlı gelişmeler sürekli araştırmayı ve öğrenmeyi gerektirmektedir.

Epilasyon
İğneli Epilasyon

Sağlık, Estetik ve Güzellik Kavramlarının bir arada toplandığı HAS GÜZELLİK’ te yıllardan beri diplomalı, uzmanlık ve deneyim sahibi uzmanların verdiği hizmetlerin biri İğneli Epilasyon hizmetidir. Kıl kökünün elektrik akımı verilmiş bir iğne ile, kalıcı olarak yok edilmesine iğneli epilasyon denir. Araştırmalar iğneli epilasyonun istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilmesinde hâlâ en etkin yöntem olduğunu ortaya koymuştur. İnsanlar arasında, kılların rengi, yapısı, çapı ve dağılımı farklılıklar gösterir. Bu özelliklerin bir kısmında ırk ve yaş belirleyici roldedir. Kıllar işlevlerine ve bulundukları bölgeye göre de değişik çap, şekil, renk ve kıvrılma özelliği gösterir.

Hizmetler

Epilasyon, 
Buz Başlıklı Epilasyon 
İğneli Epilasyon   
Kırışıklık Karşıtı Bakım 
Akne - Sivilce Önleyici Bakım 
Sauna, Ozon Sauna 
Cilt Bakımı 
Estetik Kaş Uygulamaları, 
Microblading 
Leke Giderici / Önleyici Bakım 

İletişim

  Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. 
  Bülbül Sok. No: 1 

  AY-KA İş Merkezi Kat: 1

  Silivri / İSTANBUL 

  TEL: 0 536 714 9 333 
  TEL: 0 505 451 0 488 

E-Posta: has@hasguzellik.com 

HAS GÜZELLİK

WhatsApp ile iletişime geç
Cilt Bakımları
 • Kırışıklık Karşıtı Bakım
  Leke Giderici Bakım 
  Sivilce Önleyici Bakım 
  Scar Giderici Bakım 
  Cilt Gençleştirme 
  İleri Düzey Cilt Bakımı  
Epilasyon
 • Buz Başlıklı Epilasyon 
  İğneli Epilasyon 
  Tam Vücut Epilasyon
Kalıcı Makyaj
 • Kaş Konturu 
  Kıl Tekniği 
  Microblading 
  Yüz Şekline uygun Kaş Uygulaması Kalıcı Eyeliner
Bölgesel Zayıflama
 • Radyo Frekans 
  Pasif Jimnastik 
  Ozon Kabin
Diğer
 • İpek Kirpik
  Ayak Bakımı
Kozmetik Medikal
  Hakkımızda

  Has Güzellik Salonui olarak 25 yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar; Epilasyon, İğneli Epilasyon, Kırışıklık Karşıtı Bakım, Estetik Kaş Uygulamaları, Microblading, Kalıcı Makyaj, Leke Giderici / Önleyici Bakım vb. dir

  Follow us

  Tüm Hakları Saklıdır. Has Güzellik, 2014 - 2021