Güzellik, Sağlık ve Estetik için Tek Adres


Epilasyon

Buz Başlıklı Epilasyon

Bay ve Bayanlara uygun epilasyon yöntemlerinden biri ile uygulama yapılmaktadır. Konusunda Uzman, Diplomalı, Profesyonel  ve Deneyimli Personeli ile HAS GÜZELLİK Merkezi' nde aradığınız hizmeti fazlasıyla bulacaksınız. Cilt Rengine ve Kıl Yapısına bağlı olarak kısa sürede sonuç alacağınız çözümler için arayınız. İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm ...

Günümüzde milyonlarca insan yüzlerindeki ve vücudunun çeşitli bölgelerindeki tüylerden şikâyet etmektedir. Özellikle 18–25 yaşları arasındaki kadınların %15’inde yoğun tüylenme görülür. Bunun yanında vücudundaki tüylerden şikâyet eden erkeklerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Epilasyon çok yönlü, tıbbi ve ciddi bir uzmanlık alanıdır. Bu alandaki hızlı gelişmeler sürekli araştırmayı ve öğrenmeyi gerektirmektedir. 


Epilasyon

İğneli Epilasyon

Sağlık, Estetik ve Güzellik Kavramlarının bir arada toplandığı HAS GÜZELLİK’ te yıllardan beri diplomalı, uzmanlık ve deneyim sahibi uzmanların verdiği hizmetlerin biri İğneli Epilasyon hizmetidir.

Kıl kökünün elektrik akımı verilmiş bir iğne ile, kalıcı olarak yok edilmesine iğneli epilasyon denir. Araştırmalar iğneli epilasyonun istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilmesinde hâlâ en etkin yöntem olduğunu ortaya koymuştur.

İnsanlar arasında, kılların rengi, yapısı, çapı ve dağılımı farklılıklar gösterir. Bu özelliklerin bir kısmında ırk ve yaş belirleyici roldedir. Kıllar işlevlerine ve bulundukları bölgeye göre de değişik çap, şekil, renk ve kıvrılma özelliği gösterir.


Hizmetler

Epilasyon, Buz Başlıklı Epilasyon                             İğneli Epilasyon 
Bölgesel Zayıflama 
Kırışıklık Karşıtı Bakım 
Akne - Sivilce Önleyici Bakım  
Sauna, Ozon Sauna 
Cilt Yenileme ve Bakımı 
Estetik Kaş Uygulamaları, Microblading                   Leke Giderici / Önleyici Bakım 
Cilt Gençleştirme  
Kalıcı Dövme Silme

İletişim

Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. Bülbül Sok. No: 1 AY-KA İş Merkezi Kat: 2 
Silivri / İSTANBUL

TEL: 0 536 714 9 333
TEL: 0 505 451 0 488
E-Posta: has@hasguzellik.com