Güzellik için Tek Adres
Kırışıklık Karşıtı Bakım

HYALURONIC ACID % 1 ( ANTI WRINKLE )

Molekül ağırlığının binlerce katı su tutma özelliği vardır, epidermik hidratasyonu kolaylaştırır ve hacim sağlar. Kolajen jelinin interfibraller arası boşluklarını doldurur, bu yüzden kırışıkları iyileştirme bakımında kullanılır. 


Detaylar


Derin Kırışıklık Karşıtı Bakım

HYALURONIC ACID % 2 XS ( ANTI WRINKLE )

XS özelliği düşük molekül ağırlığı ile cilt altına daha iyi penetre olup derin dokuda daha etkili sonuç alınmasını sağlar.Detaylar


Multi Vitamin Bakım

ANTI AGING FORMULA ( MULTI VITAMIN )

Anti aging uygulamalarında kullanılabilecek en zengin içeriğe sahip özel formülü ile hızlı etki eden güçlü bir bakım sağlar. Nemlendirici ve sıkılaştırıcı özelliği ve hyaluronic acid ile cildi nemlendirir. Kırışıklık görünümünü hafifletir.Detaylar


Anti Aging Bakım

VITAMIN COMPLEX ( A – E – C – B VITAMIN COCKTAIL )

Vitamin kokteyli güçlü bir anti-oksidandır. Hücrelerin ihtiyacı olan vitamin desteği ile anti aging uygulamalarını ve yüz liftingini destekler. Karma ve yağlı cilt tiplerini dengelerken, kuru ciltleri canlandırır.


Scar / Çatlak Bakımı

SODIUM DNA ( X-ADN / SOMON DNA )

Somon sütünden elde edilen insan DNA’ sına çok benzeyen polimerize DNA’ dır. Hasarlı hücreleri tedavi etme ve bağ dokularını yeniden yapılandırma özelliği ile yanık, yara izleri, skar ve çatlak bakımlarında hızlı bir etki göstermektedir.


Sıkılaştırıcı Bakım

ORGANIC SILICON + DMAE ( LIFTING EFFECT )

Cildin bağ dokusunu güçlendirerek, sarkmaların azalmasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Yenileyici ve sıkılaştırıcı etkisi ile sadece yüzü toparlamakla kalmayıp, kollar, karın, bacak ve kalça sarkma bakımlarında da kullanılır.


Leke Melazma Bakımı

WHITENING COCTAIL ( VISIBLE WHITENING )

İçeriğindeki Oligopeptid-24, sh-polipeptit-2, 3-o-etil askorbik asit, glycyrrhiza, uralensis kök ekstresi, alfa arbutin, glutatyon, niacinamide, sngyi mantar özü ile Melazma, koyu halkalar ve yaşlılık lekelerinin giderilmesi için kusursuz bir bakım sağlar.


Gözaltı ve Çevresi Bakımı

EYES COCTAIL ( EYES COMPLEX )

Gözaltı morlukları ve torbalanmalarında ayrıca göz çevresinde peptitli özel formülü ile ileri derecede bakım sağlar. Cildin elastikiyetinin artmasına daha canlı ve daha genç görünmesine yardımcı olur.


Saç Bakımı

HAIR COCTAIL ( ANTI HAIR LOSS )

Sh-polipeptid-2, sh-polipeptid-1, sh-polipeptid-9, bakır, tripeptid-1, nükleotidler, vitaminler ve amino asitler ile zayıf saç tellerinin güçlenmesini, dökülmenin durmasını, canlı ve daha parlak görünmesini destekleyen özel bir bakım sağlar.


40 Yaş Üstü Yoğun Bakım

REJUVENATING + HA %1 ( FOREVER YOUNG )

Yoğun anti aging ve nemlendirici etkisinin yanı sıra kırışıklıkların azalmasını desteklerken lifting etkisi ile cildi toparlar. Cildin komple bir genç görünüm kazanmasında aktif rol oynarken Bakır Tripeptit-1 ( büyüme faktörü ) ile cilt dokusunun yenilenmesini sağlar.


Işık Dolgusu Bakımı

MESOSHINE COCTAIL ( LIGHT FILL )

İçeriğinde bulunan hyaluronic Acid, Somon DNA, Organik Silikon, DMAE, ve AECB Vitamin kokteyli ile cilt yüzeyinde hızlı bir toparlanma ve ışıltı sağlamak amacıyla kullanılabilecek bir bakım kokteylidir.


Vitamin A / Sivilce Bakımı

RETINOL ( ACNE CARE )

A vitamininin en saf ve en aktif formudur. Retinol, ciltteki hücrelerin yenilenmesini hızlandırarak, kırışıklık ve çizgilerin görünümünü azaltmaya, güneşe bağlı hasarları ve lekelri gidermeye yardımcı olur.


Hizmetler

Epilasyon, İğneli Epilasyon 
Kırışıklık Karşıtı Bakım                                  
Akne - Sivilce Karşıtı Bakım 
Kaş Konturu 
Ozon Terapi
Cilt Yenileme ve Bakımı
Estetik Kaş Uygulamaları      
Leke Karşıtı Bakım
Cilt Gençleştirme 

İletişim

Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. Bülbül Sok. No: 1 AY-KA İş Merkezi Kat: 2 
Silivri / İSTANBUL

TEL: 0 536 714 9 333
TEL: 0 505 451 0 488
E-Posta: has@hasguzellik.com